Palūkanų skaičiuoklė

Palyginkite paskolų palūkanas ir tipus tarpusavyje. Patogiai ir paprastai suskaičiuokite kiek permokėtumėte už paskolą pasirinktam paskolos laikotarpiui.

Palyginkite paskolos palūkanas ir tipus tarpusavyje

Patogus ir paprastas įrankis kuris padės išsirinkti paskolos tipą ir palyginti paskolas tarpusavyje.
Norite sužinoti kokios bus mėnesinės įmokos? Pasinaudokite paskolos skaičiuokle.
Paskolos suma
Paskolos laikotarpis (metais)
M
Įveskite metinę palūkanų normą ir tipą
1
%
Įveskite palyginiamąją metinę palūkanų normą ir tipą
2
%

Palūkanų skaičiuoklė - patogus įrankis palyginti paskolos palūkanas!

Nežinote kuris paskolos tipas yra palankesnis ir naudingesnis jums? Palyginkite tarpusavyje skirtingus paskolų tipus ir išsirinkite tinkamą. Paskolapigiau.lt padės paprastai palyginti ir suprasti paprastam vartotojui koks paskolos tipas yra pigesnis, kuris palankesnis asmeniškai Jums.

Paskolos grąžinimo tipai

Anuitetinis ar linijinis paskolos mokėjimo būdas? Priklausomai nuo to kaip norite mokėti mėnesines įmokas, ar jas norite mokėti visą paskolos laikotarpį lygiomis dalimis ar iš pradžių mokėti didesnes įmokas bet laikui bėgant vis mažesnes.

Jeigu nusprendžiate pasirinkti mokėti visada vienodas įmokas Jūs turit rinktis Anuitetinį paskolos tipą. Bet jeigu pasirenkata mokėti paskolą lijininiu metodu, palūkanos skaičiuojamos nuo kredito likučio. Tokį metodą pasirinkę pradžioje mokėsite didesnes įmokas bet laikui bėgant jos mažės.

Patogus įrankis Būsto paskols apskaičiavimui

Norite įsigyti būsta, bet bankas pateikia daug klausimų o informacijos trūksta? Palyginkite skirtingus paskolų tipus, palyginkite palūkanas ir matysite kiek reikės mokėti už būsto paskolą per mėnesį kiek permokėsite. Jeigu tirite kelis būsto paskolos pasiūlymus, ir nežinote kuris būtų palankesnis jums, tiesiog įveskite skaičius į skaičiuoklę ir mes suskaičiuosime kiek Jums reikės mokėti.