Paskolos skaičiuoklė - Patogus įrankis su kurio pagalba lengvai galite planuoti savo išlaidas!

Pasirinkite sumą laikotarpį ir palūkanų dydį

Pasirinkę galėsite sužinoti kiek reikė mokėti už paskolą.
Nežinote kurį paskolos tipą pasirinkti? Palyginkite tarpusavyje Anuitetinį ir Linijinį mokėjimo tipus.
Norite palyginti paskolas tarpusavyje prie skirtingų palūkanų? Palyginkite su patogia skaičiuokle.
Paskolos suma
Paskolos laikotarpis
mėn
Metinė palūkanų norma
%

Paskolos skaičiuoklė - įrankis planuojantiems savo išlaidas!

Pasirink sumą laikotartį ir palūkanų normą ir sužinok kokios gali būti palūkanos ir kokio dydžio mėnesiniai mokėjimai. Argi ne paprasta? Su PaskolaPigiau.lt - paskolos skaičiuoklės įrankiu paskaičiuokite kokias palūkanas reikės mokėti.

Paskolos grąžinimo tipai

Anuitetinis ar linijinis paskolos mokėjimo būdas? Priklausomai nuo to kaip norite mokėti mėnesines įmokas, ar jas norite mokėti visą paskolos laikotarpį lygiomis dalimis ar iš pradžių mokėti didesnes įmokas bet laikui bėgant vis mažesnes.

Jeigu nusprendžiate pasirinkti mokėti visada vienodas įmokas Jūs turit rinktis Anuitetinį paskolos tipą. Bet jeigu pasirenkata mokėti paskolą lijininiu metodu, palūkanos skaičiuojamos nuo kredito likučio. Tokį metodą pasirinkę pradžioje mokėsite didesnes įmokas bet laikui bėgant jos mažės.

Kokį man paskolos mokėjimo būdą pasirinkti?

Blogo ar gero mokėjimo būdo nėra, viskas priklauso nuo Jūsų finansinių galimybių.

Jeigu rinktis linijinį paskolos mokėjimo būdą ir mokėti pradžioje didesnes įmokas, reikai įvertinti ar artimiausiu metu nebus didesnių išlaidų, jeigu imate ilgalaikę paskolą (būsto kreditą 30 metų) ir jūsų pajamos gali sumažėti pavyzdžiui pasiekus pensijinį amžių sumažėjusią įmoką bus kur kas lengviau padengti.

Taip pat bendra sumokama palūkanų dalis šiuo metodu bus mažesnė, bet taip pat skirtumas priklauso nuopalūkanų normos - kuo banko marža ir EURIBOR didesnis tuo didesnis skirtumas tarp linijinio/ anuiteto įmokos.

Gali pasirodyti, kad anuitetinį paskolos mokėjimo būdą visiškai neapsimoka rinktis, bet šis metodas taip pat turi savo privalumų.

Mokėdami stabilias įmokas galite lengvai planuotis savo išlaidas. Gaudami mažesnes pajamas turite galimybę gauti didesnę paskolą, nes tokiai pat sumai linijimiu metodu jūsų pajamos gali būti per mažos. Dažniausiai bankas gali pasiūlyti mažesnes metines palūkanas.

Apsvarstę visus pliusius ir minusus nuspreskite tinkamai, kad ateityje paskola netaptų našta!